ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК ЗАВОДУ MADAS

сертифікат представництва

Компанія ТОВ «ВОК-БІЗТРЕЙД» була заснована в 2013 році та є багатопрофільним підприємством у сфері паливно-енергетичного комплексу України. На сьогоднішній день є активним учасником ринку природного газу, промислового та побутового газового обладнання, реалізуючи по всій території України продукцію широкого спектру застосування, а також постачальником електроенергії за нерегульованим тарифом.
МИ ПРОПОНУЄМО НАСТУПНУ ПРОДУКЦІЮ
ПРОДУКЦІЯ МАДАС
ТОВ «ВОК-БІЗТРЕЙД» є офіційним імпортером продукції «MADAS» (Італія): регулятори тиску газу, газові фільтри, газові редуктори, клапани, кульові крани, різні типи запірної арматури.
ПРОДУКЦІЯ ТЕМІО
ТОВ «ВОК-БІЗТРЕЙД» є ексклюзивним представником вітчизняного заводу-виробника «ТЕМІО» та пропонує наступні види продукції: газосигналізатори промислові та побутові, течошукачі.
ГАЗОРЕГУЛЯТОРНІ ПУНКТИ
ТОВ "ВОК-БІЗТРЕЙД" виконує будівництво шафових газоредуцируючих установок у великій кількості варіацій, а також з вузлами обліку. Великий вибір готових проектних рішень.
МИ СПІВПРАЦЮЄМО З НАСТУПНИМИ ГAЛУЗЯМИ
Пропонуємо спеціальні умови співпраці для всіх клієнтів, зацікавлених в системному довгостроковому партнерстві! У тому числі для проектних і торгуючих організацій, відділів постачання.
НАШІ ЦІННОСТІ:
  • - Соціальна відповідальність і виконання взятих на себе зобов'язань;
  • - Чесність і відкритість;
  • - Самовдосконалення і прихильність до нових технологій;
  • - Повага інтересів партнерів і професіоналізм;
  • - Довіра і взаєморозуміння.