Компанія ТОВ «ВОК-БІЗТРЕЙД» була заснована в 2013 році та є багатопрофільним підприємством у сфері паливно-енергетичного комплексу України. На сьогоднішній день є активним учасником ринку промислового та побутового газового обладнання, реалізуючи по всій території України продукцію широкого спектру застосування, а також постачальником електроенергії за нерегульованим тарифом.
   
   
   ТОВ «ВОК-БІЗТРЕЙД» є офіційним імпортером продукції «MADAS» (Італія), а також ексклюзивним представником вітчизняного заводу-виробника «ТЕМІО». Асортимент продукції є гнучким та різноманітним: регулятори тиску газу, газові фільтри, газові редуктори, клапани, кульові крани, газосигналізатори, течошукачі, різні типи запірної арматури, сильфонні компенсатори, гнучка підводка.
   
   
   Діяльність компанії «ВОК-БІЗТРЕЙД» спрямована на створення в Україні цивілізованого ринку профільних галузей, на якому основою партнерських відносин є довіра, індивідуальний підхід до кожного клієнта та виконання взятих на себе зобов'язань.
   
   
   Активно приймає участь у виставках паливно-енергетичного комплексу, у тому числі міжнародних, наша компанія постійно розвивається, цікавиться і впроваджує інноваційні технології у сфері газопостачання, газифікації та енергопостачання і пропонує своїм клієнтам найбільш вигідні умови придбання якіснішого і кращого обладнання.